Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Jak zidentyfikować nasze produkty?

W trosce o oryginalność produktów sprzedawanych pod marką MS więcej niż OKNA prezentujemy kilka elementów, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie naszych okien i drzwi produkowanych z PVC.

We wszystkich powyższych elementach powinien znaleźć się unikatowy numer zamówienia. W celu potwierdzenia jego zgodności wystarczy wysłać zapytanie na adres:oryginalne@ms.pl . Zwrotnie odeślemy informację na temat daty produkcji oraz dane przedstawiciela MS zamawiającego produkt.

Jeżeli chcą Państwo podzielić się z nami swoimi uwagami i spostrzeżeniami dotyczącymi zarówno produktów, jak i obsługi, bardzo prosimy o kontakt . Wszystkie informacje zostaną przeanalizowane i wykorzystane do dalszego doskonalenia naszej oferty. Pragniemy, aby mogli Państwo w pełni cieszyć się z użytkowania naszych produktów.

Do każdego zamówienia dołączana jest książka gwarancyjna. W przypadku okien ergo zamiast książki Klient otrzymuje kartę gwarancyjną.

Fibaro - inteligentny dom
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×