Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Rewolucja MS: Wzmocnienia Termiczne

MS więcej niż OKNA wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, stale wprowadza do swojej oferty nowe rozwiązania technologiczne, które w połączeniu z bardzo dobrymi oknami tworzą idealny produkt będący w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Najnowszym produktem jest OKNO termo PVC  z rewolucyjnymi parametrami cieplnymi U = 1,2 W/m 2 K . OKNA termo PVC produkowane są w oparciu o nową, rewolucyjną technologię ciepłych OKIEN .

Budując dom ocieplamy ściany oraz inwestujemy w oszczędne rozwiązania zmniejszające koszty ogrzewania. Niestety, i tak nie daje nam to gwarancji, że w pomieszczeniach będzie ciepło. Może ono, bowiem uciekać przez zwykłe nieszczelne okna .

Zwykłe okna w domach jednorodzinnych powodują do 25%  strat ciepła, a w mieszkaniach w blokach nawet do 45% . Wysokie ceny energii oraz straty ciepła sprawiają, że co miesiąc wydajemy od 150 zł  do ponad 800 zł  na samo ogrzewanie.

W miejsce standardowych wzmocnień stalowych w ramie okiennej zastosowano system Wzmocnień Termicznych MS. Pozwoliło to znacznie ograniczyć straty ciepła, a uzyskane oszczędności doceniła liczna grupa zadowolonych Klientów.OKNA MS można spotkać między innymi w Niemczech, Holandii, Szwecji, Islandii, Wielkiej Brytanii oraz USA.  

Fibaro - inteligentny dom
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×