Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Okna MS jeszcze cieplejsze!

Jesteśmy jedyną w Polsce firma stosującą seryjnie zaawansowane rozwiązania energooszczędne w stolarce okiennej. Pozycja lidera zobowiązuje nas do poszukiwania kolejnych komponentów zwiększających izolacyjność termiczną produktów. Nowością w naszej ofercie są ciepłe progi aluminiowe w drzwiach zewnętrznych i tarasowych oraz w drzwiach balkonowych. Progi te wyposażone zostały w przekładkę termiczną znacznie ograniczającą straty ciepła, a specjalne uszczelnienia na pionowych elementach ramy dodatkowo zwiększają izolacyjność termiczną produktów. Ponadto wykorzystanie ciepłego progu aluminiowego w drzwiach balkonowych z niskim progiem umożliwia zamontowanie krytego zaczepu antywyważeniowego oraz zastosowanie w tych drzwiach funkcji uchyłu. Te innowacyjne rozwiązania, poza wyraźnym ograniczeniem strat ciepła, poprawiają również funkcjonalność produktów, zapewniając większy komfort ich użytkownikom.

Od kilku lat intensywnie promujemy energooszczędne rozwiązania i staramy się budować wśród konsumentów świadomość konieczności ograniczania zapotrzebowania na energię. Dlatego nowości zwiększające izolacyjność termiczną naszych produktów są dostępne za niewielką jedynie dopłatą. Decydując się na te rozwiązania Klienci szybko uzyskują oszczędności wynikające z mniejszych rachunków za ogrzewanie.

Fibaro - inteligentny dom
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×