Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Nowości MS na targach BUDMA 2009

Jak co roku podczas poznańskich targów BUDMA nasze działania skoncentrowaliśmy na promowaniu energooszczędnych rozwiązań w stolarce okiennej. Zwiedzającym szczegółowo przedstawialiśmy zalety innowacyjnego systemu Wzmocnień Termicznych MS, szyby SUPERtermo czy ciepłych progów aluminiowych. Jednocześnie dokonaliśmy premierowego pokazu naszych najnowszych produktów: składano-przesuwnych drzwi pvc oraz drewniano-aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych (HS). Oba produkty wzbudziły żywe zainteresowanie wśród zwiedzających.

Nowe drzwi składano-przesuwne pvc zostały wykonane w systemie pozwalającym na łączenie nawet 7 skrzydeł o szerokości do 800mm każde, co pozwala na przeszklenie ściany o długości niemal 6-ciu metrów. W systemie tym szyny z wózkami jezdnymi zostały ukryte w progu, który niemal w całości schowany jest poniżej powierzchni podłogi. Próg ten wyposażony jest w termo-przekładkę, zapobiegającą jego przemarzaniu i powstawaniu kondensatu po stronie wewnętrznej oraz w szczoteczki zabezpieczające szynę jezdną przed zanieczyszczeniami. Nowe drzwi składano-przesuwne mogą być produkowane w bogatej gamie kolorystycznej oklein imitujących fakturę drewna lub palecie jednolitych barw.

Druga z naszych targowych nowości - drzwi podnoszono-przesuwne (HS) - wykonane zostały z dwóch niezależnych, trwale połączonych i solidnych ram: wewnętrznej ramy drewnianej z drewna dębowego, zapewniającej naturalne ciepło i estetykę, oraz zewnętrznej ramy aluminiowej będącej gwarantem wyjątkowej trwałości. Pomiędzy ramami umieszczono energooszczędną szybę dwukomorową (6T/10/4/10/6T) o współczynniku przenikania ciepła U=0,8 W/m2K. Dodatkowym elementem ograniczającym straty ciepła był izolowany termicznie niski próg aluminiowy. W drzwiach zastosowano system okuć, dzięki którym każdy ze zwiedzających mógł w łatwy i komfortowy sposób otworzyć i przesunąć ważące ponad 215kg skrzydło drzwiowe.

Prezentowane na targach BUDMA nowości są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie Klientów na innowacyjne, niestandardowe rozwiązania w stolarce okiennej i drzwiowej. W naszych działaniach przywiązujemy najwyższą wagę do spełniania najbardziej wyszukanych potrzeb Klientów.

Fibaro - inteligentny dom
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×