Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

NOWOŚĆ! Szyba SUPERtermo U=0,5

Nowa szyba SUPERtermo składa się z pakietu trzech tafli szkła oddzielonych Ciepłą Ramką MS (stalowa ramka dystansowa), w którym szyby zewnętrzne zostały pokryte powłokami niskoemisyjnymi, a przestrzeń międzyszybową wypełniono argonem. Współczynnik przenikania ciepła dla szyby SUPERtermo wynosi Uos=0,5 W/m 2 K. Tak rewelacyjny wynik udało się uzyskać dzięki zastosowaniu szerszych, 16mm ramek dystansowych.

W związku z naszym dążeniem do popularyzacji energooszczędnych rozwiązań w stolarce okiennej, nową szybę SUPERtermo oferujemy Państwu w promocyjnej  cenie.

Parametry charakteryzujące nową szybę SUPERtermo:

  • współczynnik przenikania ciepła Uos=0,5 W/m 2 K,
  • współczynnik całkowitej przepuszczalności energii cieplnej g=50%,
  • przepuszczalność światła L=71,5%,
  • budowa 3T-16Ar-3-16Ar-3T (szyby 3mm, obie zewnętrzne pokryte powłokami niskoemisyjnymi, ramki dystansowe 16mm, przestrzeń międzyszybowa wypełniona argonem),
  • waga wkładu ok. 22,5 kg/m2,
  • maksymalna powierzchnia zaszklenia 1,5m 2 .

Szyba SUPERtermo U=0,5 została przebadana przez Instytut Szkła i Ceramiki w Krakowie (Świadectwa Badań BW/1364/08 i BW/1365/08).

Zapraszamy do skorzystania z programu zamieszczonego na stronie Uvalue , za pomocą którego każdy z Państwa może samodzielnie ustalić wartość współczynnika przenikania ciepła U dla konkretnego okna.

Fibaro - inteligentny dom
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×