Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Aktualności

Wybieramy energooszczędną szybę do okna

Szyba stanowi jeden z najważniejszych elementów okna i w znaczący sposób wpływa na parametry gotowego produktu. Dlatego zanim udamy się na zakupy warto przynajmniej w zarysie poznać jej budowę.

Czy stylowy design wyklucza energooszczędność okien?

Wszystkie okna dostępne na polskim rynku tylko z pozoru są do siebie podobne. W rzeczywistości różnią się wieloma, niezauważalnymi na pierwszy rzut oka szczegółami, które mają jednak znaczący wpływ na ich jakość i walory użytkowe. Na co powinniśmy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności - na energooszczędność, a może na elegancki, niepowtarzalny design?

Rewolucja MS: Wzmocnienia Termiczne

System wzmocnień zapewniający skuteczną izolację termiczną oraz wytrzymałość mechaniczną ...

Super Produkt - okna TYTANOWEtermo PVC

Podczas XXIX Dni Otwartych Drzwi w Zarzeczewie nasze okna TYTANOWEtermo PVC otrzymały tytuł Super Produktu 2008.

Nowości w okuciach!

Dbając o wygodę i zadowolenie naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty nowe elementy okuć: hamulec okienny sterowany klamką oraz rozwórkę Z.

Okna MS jeszcze cieplejsze!

Pozycja lidera energooszczędnych rozwiązań w stolarce okiennej zobowiązuje nas do poszukiwania kolejnych komponentów zwiększających izolacyjność termiczną produktów. Nowością w naszej ofercie są ciepłe progi aluminiowe w drzwiach zewnętrznych i tarasowych oraz w drzwiach balkonowych.

Nowości MS na targach BUDMA 2009

Podczas poznańskich targów BUDMA 2009 dokonaliśmy premierowego pokazu naszych najnowszych produktów: składano-przesuwnych drzwi pvc oraz drewniano-aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych (HS).

NOWOŚĆ! Szyba SUPERtermo U=0,5

Już od dzisiaj można zamawiać okna MS z nową szybą SUPERtermo o rewelacyjnym parametrze Uos=0,5 W/m2K

Nowy produkt w nowym zakładzie!

Rozpoczęliśmy produkcję nowej linii okien PVC – N.ergo. Okna N.ergo to produkt bardzo dobry pod względem parametrów cieplnych, oferowany w niesamowicie atrakcyjnej cenie!

Gorący news!

Nowe okna TYTANOWEtermo pvc o wyjątkowym, zaokrąglonym kształcie profilu i doskonałych parametrach cieplnych już w sprzedaży!
Fibaro - inteligentny dom
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×