Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Aktualności

Bezpieczne okna

Jednym z najważniejszych zadań, jakie powinny spełniać wysokiej klasy okna, jest zapewnienie bezpieczeństwa ich użytkownikom. Standardowe wyposażenie okien utrudnia włamanie, jednak zdeterminowany włamywacz nie będzie miał problemów z dostaniem się do wnętrza budynku. Dlatego zaleca się....

Okna dźwiękoszczelne – skuteczna ochrona przed hałasem

Mieszkając w centrum dużego miasta trzeba przywyknąć do nieustającego zgiełku, który panuje na zewnątrz. Na szczęście są sposoby na to, by móc cieszyć się w domu ciszą i spokojem. Jednym z nich jest zamontowanie okien dźwiękoszczelnych.

Diabeł tkwi w…oknie

Na pierwszy rzut oka wszystkie dostępne w sklepach okna z PVC różnią się jedynie kolorem lub co najwyżej drobnymi szczegółami stylistycznymi. Nic bardziej mylnego…

Cicho, bezpiecznie, ale na pewno ciepło

Skuteczna ochrona przed hałasem, odporność na włamania oraz energooszczędność – to tylko niektóre z właściwości, jakie powinny posiadać nowoczesne okna. Ale wybór każdej kolejnej opcji to także dodatkowe koszty – nie zawsze potrzebne.

By ciepło nie uciekało przez okna

Przez nieszczelne lub złej jakości okna ucieka w domu jednorodzinnym od 15 do 25% energii. Jeśli mieszkasz w budynku wielorodzinnym może to być nawet 45%. Dobre okna, to obok ocieplania ścian jeden z najważniejszych czynników decydujących o energooszczędności budynku.

Okna chroniące przed hałasem

O izolacyjności akustycznej okna decyduje jego konstrukcja oraz materiały użyte do jego produkcji...

Swobodna droga na taras

Reprezentacyjny taras powinien komponować się zarówno z bryłą budynku, jak i nawiązywać stylizacją do otaczającego go ogrodu. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań pozwala optycznie go powiększyć i doświetlić bez obawy, że zimą z naszego domu w trakcie sezonu grzewczego będzie uciekała nadmierna ilość ciepła.

Słów kilka o zaletach okien z PVC

Niska cena, różnorodna kolorystyka, znakomite parametry izolacji termicznej, ale także trwałość i funkcjonalność – ty tylko niektóre z przyczyn, dzięki którym okna z PVC wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów.

Jak sprawdzić czy okna PVC są ciepłe?

Jakość izolacyjności cieplnej okna określa współczynnik przenikania ciepła U. Charakteryzuje on wielkość strat ciepła, które spowodowane są różnicą między temperaturą wewnątrz pomieszczenia a temperaturą na zewnątrz...

Okno na złodzieja

Najpierw test obciążeniowy, następnie uderzenie 30 kilogramowym workiem, a na końcu kontrolowana próba włamania – tak w największym skrócie wygląda sprawdzian bezpieczeństwa okna.
Fibaro - inteligentny dom
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×