Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Aktualności

PVC czy Drewniane? Nowa odsłona Okien Wood Look

Z wielką przyjemnością informujemy o nowej odsłonie Okien Wood Look, które do tej pory funkcjonowały pod roboczą nazwą HFL.

Srebrny Filar Budownictwa dla MS EVOLUTION

W dniach 20-22 kwietnia odbyły się w Bielsku-Białej Międzynarodowe Targi Budownictwa "TWÓJ DOM 2012".

MS na antenie TVN24

Od 16 kwietnia nasze billboardy sponsorskie będą zapowiadały Prognozę Pogody.

Jakie okno do domu energooszczędnego?

Nie sposób wybudować domu energooszczędnego jeśli nie będzie on posiadał odpowiedniej stolarki. Ale czy każde okno dostępne na polskim rynku spełnia wymagania stawiane przez nowoczesne budownictwo? Jeśli nie, to jak wybrać to właściwe.

Trend na okna

Delikatne, opływowe formy, niebanalne kształty, a także nowe i do niedawna mało popularne kolory - to kierunek, w którym zmierza współczesny design okien.

Bo okno musi się opłacać

Czy niska cena okna, może być gwarancją tego, że kupujemy produkt najbardziej dla nas opłacalny? Oczywiście nie, ponieważ o ostatecznym koszcie decyduje także jego późniejsza eksploatacja.

Nie daj się zrobić w… komorę

Sprzedawcy okien PVC kuszą swoich klientów wielokomorową stolarką, twierdząc, że duża liczba komór zapewnia najlepszą izolację termiczną. W rzeczywistości często jest to jedynie zabieg marketingowy, bo przenikanie ciepła w dużej mierze uzależnione jest od wymiarów i konstrukcji zastosowanego profilu. Co należy wiedzieć, by móc podjąć racjonalną decyzję?

Wybierasz okno? Zwróć uwagę na szyby

Decydując się na zakup okien energooszczędnych, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na szyby, które mają największy wpływ na izolację ciepła. Co warto wiedzieć, by dokonać właściwego wyboru?

Okno z misją

Skuteczna ochrona przed hałasem, odporność na włamania oraz energooszczędność – to tylko niektóre z właściwości, jakie powinny posiadać nowoczesne okna. Ale wybór każdej kolejnej opcji to także dodatkowe koszty – nie zawsze potrzebne.

Wzmocnienia Termiczne MS - rewolucja czy nowy standard?

O parametrach cieplnych okien nie stanowi tylko rodzaj zastosowanej szyby zespolonej. Istotne znaczenie ma również izolacyjność termiczna ramy okiennej, uzależniona m.in. od materiału, z jakiego wykonane są wzmocnienia...
Fibaro - inteligentny dom
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×